Wiercenieb

Wiercenie

Wiercenie w różnych materiałach jest jedną z podstawowych czynności w przemyśle produkcyjnym. Jego prawidłowe wykonanie decyduje o możliwości dopuszczenia konkretnego elementu do użytku. Dlatego konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat materiałów, w których ma się zamiar wiercić. Przykładowo - wiercenie w metalu to proces długotrwały, opierający się na wolnych obrotach i stałym, mocnym nacisku na materiał. Odpowiednie wyczucie pozwala na zrobienie otworu w stali czy innym metalu bez ryzyka uszkodzenia struktury materiału.

Wiercenie metali w przemyśle produkcyjnym - doświadczenie świadectwem jakości

Jako firma od lat zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju prac produkcyjnych. Nasi specjaliści są przeszkoleni do wykonywania konkretnych prac, a kursanci działają pod czujnym okiem nadzorców. Nasza działalność nie ma bowiem charakteru jedynie usługowego, gdyż prowadzimy również szkolenia. Są one przeznaczone zarówno dla młodzieży i uczniów, jak i osób dorosłych, które chcą zdobyć nowe kompetencje.
Wiercenie2

Profesjonalne szkolenia z obróbki metali

W ramach oferowanych przez nas szkoleń uczestnicy najpierw są zaznajomieni z zasadami bezpieczeństwa podczas pracy. Później prowadzący objaśnia działanie urządzeń, których używa się do pracy. Najważniejsza jest jednak część praktyczna, podczas której uczestnik nabywa faktycznych umiejętności. Ogromną zaletą takiego podejścia jest możliwość zapytania instruktora o nurtujące nas kwestie oraz natychmiastowa korekta (w przypadku złej techniki podczas pracy).

Co prawda szkolenie z zakresu wiercenia metali ma dość zwięzły charakter - głównie ze względu na mocno sprecyzowany rodzaj prac. Niemniej jednak w jego trakcie przekazujemy wiele użytecznych informacji, które nie są oczywiste - szczególnie dla kogoś bez wykształcenia kierunkowego. Uczestnicy poznają m.in. różne typy i gatunki metali oraz ich właściwości. Instruktor tłumaczy im, jakie różnice w technice wiercenia są konieczne w poszczególnych przypadkach.

Usługi z zakresu wiercenia metali

Wykonujemy wiercenie w ramach usługi w wielu miejscach. Przykładowo - na potrzeby górnictwa, kolejnictwa, a także różnych przedsiębiorstw i osób prywatnych. Świadectwem rzetelnego podejścia są setki usatysfakcjonowanych Klientów, którzy mieli okazję współpracować z naszymi specjalistami. Zapraszamy do współpracy - zarówno w zakresie szkoleń z wiercenia w metalu, jak i świadczenia usług.
Wiercenie1

Usługi na indywidualne zamówienie

Zakład Produkcyjno-Szkoleniowy nie jest typową fabryką, która robi produkty na masową skalę. Prowadzimy produkcję małoseryjną, co oznacza, że wytwarzamy elementy w niewielkiej ilości na indywidualne zamówienie. Pozwala to na uzyskanie efektu, który ściśle odpowiada potrzebom Klienta. Jeśli potrzebujesz nietypowego elementu lub części zamiennej, która nie jest ogólnodostępna, skontaktuj się z Zakładem Produkcyjno-Szkoleniowym. Podejmujemy współpracę zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi.
Wiercenie3