Konstrukcja Tl

Konstrukcje stalowe

W Zakładzie Produkcyjno-Szkoleniowym posiadamy najlepszy sprzęt jak na przykład suwnice, maszyny, obrabiarki do metali. Specjalistyczne urządzenia typu frezarki, plazmy, gwintownice, czy przecinarki są obsługiwane przez doświadczonych specjalistów.

Wytwarzanie konstrukcji stalowych

Połączenie nowoczesnej technologii i doświadczonego personelu umożliwia produkcję oraz montaż funkcjonalnych, unikatowych, oraz wysokiej jakości konstrukcji stalowych. Tworzone przez Zakład Produkcyjno-Szkoleniowy produkty odpowiadają wielu branżom. Dlatego też znajdują zastosowanie między innymi w budownictwie, produkcji maszyn itp.
Konstrukcje Stalowe

Zalety wytwarzania konstrukcji stalowych

Do produkcji konstrukcji stalowych używamy materiałów najwyższej jakości. Doświadczony personel, korzysta z najlepszych maszyn i technologii, które pozwalają na zabezpieczenie konstrukcji przed czynnikami atmosferycznymi, chemicznymi oraz mechanicznymi. Wszystkie wyroby stworzone ze stali są precyzyjnie zabezpieczone przed ewentualną korozją. NASZE Produkty zachowują najwyższe walory estetyczne oraz trwałość na wiele lat.

Konstrukcje stalowe na zlecenie

Zakład Produkcyjno-Szkoleniowy posiada duże doświadczenie, a także wiedzę obejmującą wykonywanie konstrukcji stalowych. Zajmujemy się obsługą największych przedsiębiorstw. Nasze produkty charakteryzuje trwałości, a także staranne wykonanie. Firma prowadzi kompleksowe usługi produkcyjne, montażowe, serwisowe. Dodatkowo oferujemy usługi spawania, gwintowania, frezowania powierzchni, toczenia wewnętrznego, cięcia blach oraz prętów, toczenia prętów, prace ślusarskie oraz wiercenie.
Konstrukcje Stalowe Zlecenie

Usługi na indywidualne zamówienie

Zakład Produkcyjno-Szkoleniowy nie jest typową fabryką, która robi produkty na masową skalę. Prowadzimy produkcję małoseryjną, co oznacza, że wytwarzamy elementy w niewielkiej ilości na indywidualne zamówienie. Pozwala to na uzyskanie efektu, który ściśle odpowiada potrzebom Klienta. Jeśli potrzebujesz nietypowego elementu lub części zamiennej, która nie jest ogólnodostępna, skontaktuj się z Zakładem Produkcyjno-Szkoleniowym. Podejmujemy współpracę zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi.
Indywidualne Zamowienia